Ken je het gevoel dat je op het randje staat van transformatie? Alsof je wel al alle treden van de duikplank opgeklommen bent omdat je weet dat het tijd is om te springen maar je de sprong nog niet genomen hebt? Je voelt je verlangen naar het ruime water, maar je vreest de sprong. Tussen angst en verlangen - Een transformatie betekent namelijk van nature dat er iets moet sneuvelen om plaats te maken voor iets nieuws. En dat wat sneuvelen moet zijn vaak de dingen waarvan we diep van binnen wel weten dat ze ons niet dienen, maar die toch zo verdomde pijnlijk (of spannend) zijn om los te laten. Overtuigingen, relaties, je baan… In Afrika zijn er nog steeds inheemse stammen die rituelen om dit soort levenstransities heen bouwen. Overgangsrites. Een periode waarin het ene losgelaten wordt terwijl het ander nog geen vaste vorm heeft gekregen. Ze noemen dat de ‘liminale’ fase: Niet meer dit en nog niet dat. In het westen hebben we contact verloren met het belang van deze fasen, sterker nog, we mijden ze als de pest. Want wanneer ik ‘niet meer dit en nog niet dat’ ben, wat heb ik dan nog om me aan vast te houden? Durf ik me te laten vallen in de stroom van het leven, in de wijsheid van het bestaan als mijn imago op losse schroeven staat? Wat gebeurt er werkelijk wanneer ik mijn bestaansrecht niet langer ontleen aan een baan, een relatie, een huis, een kledingstijl, mijn vrijwilligerswerk of zelfs mijn spirituele beoefening? Een moedig pad - Maar wie de moed heeft om te sudderen in het niet weten en te rijpen in de chaos van het onbekende, van het ‘niemand zijn’, die vindt de grond waarop hij werkelijk rusten kan. Een thuis buiten de wereld van vorm om, of juist een thuis in iedere vorm, vrij van de versmelting ermee. In de nieuwjaarsretraite ‘Rite of Passage’ spelen we met deze thema’s op tantrische wijze. Kan je je gehechtheden helemaal doorvoelen om ze vervolgens los te laten? En wat blijft er nog over als je niets meer hoog te houden hebt? Hoe voelt vrijheid? Hoe zou het voelen om te dansen op het randje van je comfort-zone met het risico dat je valt? Of met het risico dat je vliegt…? Hoe zou het voelen om je bestaan te vieren om de loutere reden dat je bestaat? Welkom! Je bent van harte uitgenodigd in een ruimte van ritueel, ceremonie, vreugde en toewijding. Liefs, |
Agenda '22-'23
→ Rite of Passage: Winterretraite (29 dec ‘22 t/m 03 jan ’23)
→ Your Yoni Journey: Vrouwen Jaartraining (Let op! YYJ is in een gloednieuw jasje van maarliefst zes weekenden gestoken, en het staat haar nu al goed! Dus… Save the dates for 2023: 7-9 april | 26-28 mei | 30 juni-2 juli | 8-10 sept | 20-22 okt | 1-3 dec. Oh YES.)
Naast bovenstaande evenementen kan je je alvast op de pre-registratie lijst laten zetten voor de evenementen die nog niet online staan wanneer wij deze mail versturen, maar waarvan de data al bekend zijn. Stuur een mailtje naar info@unveilingintimacy.com als je hier bij wilt zijn:
→ Sensual Spring: Lenteretraite (23 t/m 26 maart ‘23)
→ Intimacy with Life: Zomerretraite (18 t/m 23 juli ‘23)
→ Letting Go Deeper: Herfstretraite (2 t/m 5 november ‘23)
Ook kan je ieder moment instappen in de online training ‘Wild & Wise: Female Sexual Embodiment’!
In deze training ga jij, vrouw, op ontdekkingstocht in het landschap van jouw lichaam en energie, jouw sensualiteit en seksualiteit. Je onderzoekt wat je in de weg staat en je krijgt hands-on tools, meditaties, informatie en inspiratie om de intimiteit met jezelf te verdiepen en verruimen!
Enkele reacties van deelnemende vrouwen:
…’Er ontstaat al een hele shift, van ongevoelig naar intense gevoeligheid!’
…’Wat een ontzettend fijne cursus! Ik ben er bijna elke dag mee bezig en vind de video's en meditaties super fijn om naar te kijken/luisteren. Zoveel rust en duidelijkheid waardoor het zo makkelijk te volgen is voor mij. Bedankt!’
…’Wauw, alleen al de vragen op het eerste werkblad maken wat los bij me. Met tranen zit ik op de bank. Het voelt goed om hier mee bezig te zijn!’